přednáška Tajemství Bosny a Hercegoviny - NEKONÁ SE PRO NEMOC,(bude náhr. termín)


POZVÁNKA NA PODVEČERNÍ SETKÁNÍ - v úterý 8.10.2019 s Petrem Sumitem a se mnou o tajemstvích Bosny.

V letočním roce v září jsem již počtvrté s výbornou partou lidí navštívila nádherná místa Bosny a Hercegoviny a také bosenské pyramidy.

Zvu Vás v 17,30 hod. na posezení a povídání si o v současné době hodně diskutovaném a také navštěvovaném místě bosenských pyramid, které ve mně zanechalo nádherné zážitky, vzpomínky a touhu vrátit se tam znovu. O tom všem více osobně, neboť chystáme novou cestu v květnu 2020.

Posvátná místa této země, zejména údolí bosenských pyramid, s kouzelnou panenskou přírodou a srdečnými obyvateli, představuje více než jen poznávání a relaxaci, ale také možnosti léčení v tunelech RAVNE. Nacházejí se zde megality, které vibrují na frekvenci prospěšné pro lidský organizmus. V tunelech byly naměřeny vysoké hodnoty negativních iontů (43.000 inotů /cm3). Pobyt v tomto prostředí má přínos pro zdraví, především astma, alergie, problémy s pohybovým aparátem,aj. Ozdravný pobyt přispívá k celkové regeneraci organizmu.

Bosenské pyramidy jsou největším a nejstarším komplexem pyramid na světě. Podle vědeckých měření zdejších frekvencí ultrazvuku a infrazvuku, jsou mnozí přesvědčeni, že se jedná o obrovský zdroj a zesilovač zemské energie. Nacházejí se zde pyramidy: Slunce, Měsíce, Lásky, Draka a další... Pyramida Slunce je nejvyšší pyramidou světa.

Součástí našeho setkání bude promítání fotografií a videí z Bosny a Hercegoviny, z tunelů s léčivou energií a posvátných míst, vodopádů a kouzelných scenérií. K dispozici bude nabídka krystalů z pyramid, knih o pyramidách a Bosně, kožešin z bosenských ovcí a rovněž možnost získat informace k připravované cestě do Bosny a Hercegoviny v letních měsících.

V případě zájmu volejte již nyní na mobil 604 402 699.

Těším se na Vás a sdílení mých pocitů, prožitků, léčení a poznání nádherných míst naší planety, kde se tají dech a člověk zapomene na starosti všedních dní a nechá se unášet krásou přírody, její dokonalostí a s pokorou přijímá dary, které leží u nohou.

.


Zavřít